EST
Matemaatika - Gümnaasium
Matemaatika lisamaterjal 12. klassile (lai matemaatika)

Matemaatika lisamaterjal 12. klassile (lai matemaatika)

Anu Oks, Heldena Taperson

Matemaatika lisamaterjal 12. klassile (lai matemaatika)

Anu Oks, Heldena Taperson

TOOTEKOOD: 02-009-12-0101
AASTA: 2015, 2023
LEHEKÜLGI: 120 lk
FORMAAT: A4, pehme köide
ISBN: 9789985223901

Koostatud lisamaterjal 10., 11. (I ja II osa) ning 12. klassile on mõeldud kasutamiseks eeskätt laia matemaatika haru õpilastele, kuid sobib ka kitsa matemaatika haru järgi õppivatele õpilastele. Tööraamatute koostamisel on jälgitud seda, et  koos oleksid nii raudvara, näidisülesanded kui ka lünk- ja kordamisülesanded. Kui õpikud on raamatukokku tagastatud, saab tööraamatuid kasutada ka edaspidi.

Tööraamatud sisaldavad teoreetilist materjali: tähtsamaid definitsioone, valemeid, eeskirju, seoseid; harjutusi ja ülesandeid nii uue materjali omandamiseks kui ka õpitu kinnis-tamiseks ja kordamiseks; tööjuhendeid; graafikuid, skeeme. Teema alguses on vajalikud põhimõisted ja valemid, edasi järgnevad peamised tüüpülesanded. Iga teema lõpus on ka komplekt harjutusülesandeid, mida oleks mõistlik lahendada enne kontrolltööd. Tüüpülesannete valikul on lähtutud põhimõttest, et need sobiksid lisamaterjaliks kõigile praegu kasutusel olevatele matemaatikaõpikutele.
Tööraamatuid saab kasutada uue materjali õppimisel õpetaja juhendamisel; uue materjali iseseisval õppimisel; õpitud teadmiste süvendamisel ja kinnistamisel; tagasiside saamiseks materjali omandamise kohta; rühmatööks; kordamisel (peatüki kordamisel, kevadel kogu aastamaterjali kordamisel, 12. kl lõpus riigieksamiks kordamisel jne). Kindlasti leiab iga õpetaja tööraamatute kasutamiseks veelgi rakendusvõimalusi.

Lahendused on tööraamatut kogu klassiga kasutavale õpetajale veebis tasuta. Leiad need avalehelt Abiks õpetajale nupu alt nimega Lisamaterjal ja paroolidega töökavad.

Tööraamatute retsensendid on Tallinna Pedagoogikaülikooli matemaatika didaktika õppetooli juhataja Tiiu Kaljas, Tallinna Pedagoogika-ülikooli dotsent, füüsika-matemaatika teaduste kandidaat Aleksander Monakov ja Tallinna Prantsuse Lütseumi matemaatika vanemõpetaja Anne Küüsmaa.

Avita üldkontaktid

TALLINN

AS BIT aadress Tallinnas:
Pikk 68, 10133 Tallinn

üldtelefon: 6 275 401
müük koolidele: 6 275 402; 6 275 405
e-post:
Õpetajatele on esindus avatud tööpäeviti 9:00 - 17:00.

TARTU

AS BIT aadress Tartus:
Vallikraavi 9, 51003 Tartu

telefon: 7 427 156
e-post:

JÕHVI

AS BIT aadress Jõhvis:
Rakvere 30, 41532 Jõhvi

telefon: 33 70 108
e-post:

Avita esindustes jaemüüki ei toimu.
Eraisikutel palume ostud teha Avita e-poes.

Kõik õigused Avita väljaannetele on seadusega kaitstud. Ilma kirjaliku loata ei tohi ühtki väljaannet ega selle osa reprodutseerida.

Liitu infolehega
AVITA INFOLEHE saamiseks kirjuta siia kasti oma e-posti aadress ja vajuta nuppu "Liitun".