EST
Eesti keel
E-tund®. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

E-tund®. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

E-tund®. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

TOOTEKOOD: 03-001-01-0401
AASTA: 2018
FORMAAT: elektrooniline õpetajaraamat

Senist aabitsa õpetajaraamatut asendab palju rohkemate võimalustega e-tund. E-tund on elektrooniline õpetajaraamat, mis aitab õpetajal tunni ette valmistada, tundi anda ja sellest kokkuvõtte teha. E-tund sisaldab põhjalikult kavandatud tundi koos rohke näitliku materjaliga (videod, kuulamispalad, fotod, animatsioonid, joonised jm). See hõlmab tunni näidisülesehitust koos ajaliste soovitustega iga tunniosa jaoks, metoodilist materjali, lisamaterjali õppetöö diferentseerimiseks, lisalugemissoovitusi nii õpilastele kui ka õpetajale endale, töökava, integratsiooniviiteid, õpikut, tunni kokkuvõtet jpm. Õpetaja saab olemasolevat materjali oma vajadust mööda täiendada ja muuta: lisada tekstislaide, märkmeid ja dokumente, muuta töökava. Aabitsa ja 1. klassi eesti keele e-tunnis on videod, milles tegutsevad tuttavad aabitsategelased; kõik lugemispalad näitleja Karol Kuntseli esituses; lugemistehnilised harjutused; kõik aabitsa illustratsioonid, harjutused ja reeglikastid, et neid tahvlil suurelt näidata.

Samuti on e-tunnis töövihikuülesanded, kirjatehnika animatsioonid, mängud, lugemispalad paralleelselt väike- ja suurtähtkirjas jpm. Seotud kirjas töövihikuharjutused saab e-tunnist sidumata kirjas välja printida ja töövihikusse või joonelisse vihikusse kleepida, sama saab teha kirjavihiku nende harjutustega, mis kirjavihikus on ainult ühes kirjastiilis. Nädalas on seitse e-tundi, millest üht on õpetajal vajaduse korral lihtne ära jätta. Osa neist on ettelugemistunnid koos tekstide ja töölehtedega, osa aga arutlustunnid, milles on põhjalikud juhtnöörid, kuidas mõtiskleda õpilastega näiteks esinemishirmu või valetamise üle.

Tunde on kokku 245.

Kõik koolid, kus ostetakse kogu klassile aabits, aabitsa töövihik ning selle komplekti järjeks olevad eesti keele õpikud (võivad jääda fondi) ja töövihikud, saavad e-tunni tasuta, kui kooli tellimus on vormistatud õigeaegselt. (Vt tingimusi SIIT)

Avita üldkontaktid

TALLINN

AS BIT aadress Tallinnas:
Pikk 68, 10133 Tallinn
üldtelefon: 6 275 401
müük koolidele: 6 275 402; 6 275 405
e-post:
Õpetajatele on esindus avatud tööpäeviti 9.00 - 17.00.

TARTU

AS BIT aadress Tartus:
Vallikraavi 9, 51003 Tartu
telefon: 7 427 156
e-post:
Õpetajatele ja üliõpilastele on esindus avatud esmaspäeviti 14.00 - 17.00

JÕHVI

AS BIT aadress Jõhvis:
Rakvere 30, 41532 Jõhvi
telefon: 33 70 108
e-post:
Avita esindustes jaemüüki ei toimu.
Eraisikutel palume ostud teha Avita e-poes.
Liitu infolehega
AVITA INFOLEHE saamiseks kirjuta siia kasti oma e-posti aadress ja vajuta nuppu "Liitun".