EST
Eesti keel - I kooliaste
Avita e-tund. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

Avita e-tund. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

Avita e-tund. Aabitsa ja eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 1. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

TOOTEKOOD: 03-001-01-0401
AASTA: 2018, 2022
FORMAAT: Opiqus

ALATES SÜGISEST 2022 ON SEE E-TUND VEEBIS.


Senist aabitsa õpetajaraamatut asendab palju rohkemate võimalustega e-tund. E-tund on elektrooniline õpetajaraamat, mis aitab õpetajal tunni ette valmistada, tundi anda ja sellest kokkuvõtte teha. E-tund sisaldab põhjalikult kavandatud tundi koos rohke näitliku materjaliga (videod, kuulamispalad, fotod, animatsioonid, joonised jm). See hõlmab tunni näidisülesehitust koos ajaliste soovitustega iga tunniosa jaoks, metoodilist materjali, lisamaterjali õppetöö diferentseerimiseks, lisalugemissoovitusi nii õpilastele kui ka õpetajale endale, töökava, lõiminguviiteid, otseviiteid e-õpikule ja ülesandekogule, tunni kokkuvõtet jpm. Õpetaja saab olemasolevat materjali oma vajadust mööda täiendada (lisada faile ja kommentaare, teksti markeerida). Töökava saab alla laadida ja muuta või täiendada. Aabitsa ja 1. klassi eesti keele e-tunnis on videod, milles tegutsevad tuttavad aabitsategelased; kõik lugemispalad näitleja Karol Kuntseli esituses; lugemistehnilised harjutused; kõik aabitsa illustratsioonid, harjutused ja reeglikastid, et neid tahvlil suurelt näidata. Samuti on e-tunnis töövihikuülesannete ja nende vastuste slaidid, kirjatehnika animatsioonid, mängud, lugemispalad paralleelselt väike- ja suurtähtkirjas jpm.  

Tunde on kokku 245. Nädalas on seitse e-tundi, millest üht on õpetajal vajaduse korral lihtne ära jätta. Osa neist on ettelugemistunnid koos tekstide ja töölehtedega, osa aga arutlustunnid, milles on põhjalikud juhtnöörid, kuidas mõtiskleda õpilastega näiteks esinemishirmu või valetamise üle.

Kõik koolid, kus ostetakse kogu klassile aabits, aabitsa töövihik ning selle komplekti järjeks olevad eesti keele õpikud (võivad jääda fondi) ja töövihikud, saavad e-tunni tasuta, kui kooli tellimus oli vormistatud õigeaegselt. (Vt tingimusi SIIT)

Avita üldkontaktid

TALLINN

AS BIT aadress Tallinnas:
Pikk 68, 10133 Tallinn

üldtelefon: 6 275 401
müük koolidele: 6 275 402; 6 275 405
e-post:
Õpetajatele on esindus avatud tööpäeviti 9:00 - 17:00.

TARTU

AS BIT aadress Tartus:
Vallikraavi 9, 51003 Tartu

telefon: 7 427 156
e-post:

JÕHVI

AS BIT aadress Jõhvis:
Rakvere 30, 41532 Jõhvi

telefon: 33 70 108
e-post:

Avita esindustes jaemüüki ei toimu.
Eraisikutel palume ostud teha Avita e-poes.

Kõik õigused Avita väljaannetele on seadusega kaitstud. Ilma kirjaliku loata ei tohi ühtki väljaannet ega selle osa reprodutseerida.

Liitu infolehega
AVITA INFOLEHE saamiseks kirjuta siia kasti oma e-posti aadress ja vajuta nuppu "Liitun".