EST
Eesti keel - I kooliaste
Avita e-tund. Eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 2. klassile

Avita e-tund. Eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 2. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

Avita e-tund. Eesti keele elektrooniline õpetajaraamat 2. klassile

Kärt Normann, Annika Markson

TOOTEKOOD: 03-001-02-0101
AASTA: 2020, 2022
FORMAAT: Opiqus

ALATES SÜGISEST 2022 VEEBIS.

E-tund on elektrooniline õpetajaraamat, mis aitab õpetajal tunni ette valmistada, tundi anda ja sellest kokkuvõtte teha. E-tund sisaldab põhjalikult kavandatud tundi koos rohke näitliku materjaliga (videod, kuulamispalad, fotod, animatsioonid, laulud, joonised jm).

See hõlmab tunni näidisülesehitust koos ajaliste soovitustega iga tunniosa jaoks, metoodilist materjali, töökava, õpikut ja töövihikut, tunni kokkuvõtet, integratsiooniviiteid ning lisamaterjali õppetöö diferentseerimiseks. Muidugi ei puudu sellest ka töölehed, kordamisülesanded, mängud ega lisalugemissoovitused nii õpilastele kui ka õpetajale. Õpetaja saab olemasolevat materjali oma vajadust mööda täiendada ja muuta: lisada tekstislaide, märkmeid ja dokumente, muuta töökava.

Laulud ja animatsioonid aitavad keelereegleid kergemini meelde jätta ning kuulamisülesannete abil harjutavad õpilased keskendunult kuulama. 2. klassi e-tunnis on videod, milles tegutsevad 1. klassi klippidest tuttavad Siim ja Laura. Need moodustavad põneva aardeotsimisloo, mida lahendades saavad ka õpilased tunnis omandatud oskused proovile panna.

Nädalas on kuus e-tundi, millest üht on õpetajal vajaduse korral lihtne ära jätta. Iga nädal lõpeb arutlustunniga, milles saab õpilastega mõtiskleda üldinimlikel teemadel, näiteks mis on õnn, edukus või vabadus, kuidas kutsuda abi, miks on vahel hea olla üksi. Aastas on kokku 210 tundi.

Avita üldkontaktid

TALLINN

AS BIT aadress Tallinnas:
Pikk 68, 10133 Tallinn

üldtelefon: 6 275 401
müük koolidele: 6 275 402; 6 275 405
e-post:
Õpetajatele on esindus avatud tööpäeviti 9:00 - 17:00.

TARTU

AS BIT aadress Tartus:
Vallikraavi 9, 51003 Tartu

telefon: 7 427 156
e-post:

JÕHVI

AS BIT aadress Jõhvis:
Rakvere 30, 41532 Jõhvi

telefon: 33 70 108
e-post:

Avita esindustes jaemüüki ei toimu.
Eraisikutel palume ostud teha Avita e-poes.

Kõik õigused Avita väljaannetele on seadusega kaitstud. Ilma kirjaliku loata ei tohi ühtki väljaannet ega selle osa reprodutseerida.

Liitu infolehega
AVITA INFOLEHE saamiseks kirjuta siia kasti oma e-posti aadress ja vajuta nuppu "Liitun".