EST
"Liisu lasteaias" tööraamat ja selle digitaalsed lisamaterjalid. Koolitus lasteaiaõpetajale

Koolitus on mõeldud nendele lasteaiaõpetajale, kelle rühmas on koolieelikuid ning kes kasutavad või plaanivad kasutama hakata "Liisu lasteaias" paberväljaannet ja/või selle digiversiooni õppekeskkonnas OPIQ. Alustame tööraamatu koostamise põhimõtetest, ülesehitusest ja näidistöökavadest, kuid seekordse kursuse põhirõhk on digiõpiku kasutamine õppimisel ja õpetamisel.

Tööraamatute autor Pille Arnek on hariduselt eripedagoog ja keeletoimetaja, hetkel kaitseb doktorikraadi Tallinna Ülikoolis lingvistika erialal. Ta on töötanud lasteaias logopeedina ning kirjastuses õppematerjali toimetajana. Tema arvates peaks õppimine olema lapse jaoks põnev ja mänguline, kujundama väärtushinnanguid ja andma hea ettevalmistuse kooliks. Selles vaimus on koostatud nii kõnealused tööraamatud kui ka algklasside õppematerjal.

Sügisel valminud digiõpiku „Liisu lasteaias“ I poolaasta materjal sisaldab lisaks lapse tööraamatu sisule ka õpetaja metoodilisi juhendeid, nädalate töökavu, helifaile ning seinale kuvatavat visuaalset materjali. Digiõpiku leiate Opiq.ee keskkonnast "Eelkooli paketist" koos 46 muu eel- ja algkoolis vajaliku digiõpikuga. Pakett on tasuline ja see maksab 3 eurot kuus. Lasteaed saab oma õpetajatele seda paketti kohe praegu tellida.  

Opiqu keskkonda ja "Eelkooli paketti" tutvustab Anneli Veskimäe – Avita turundusjuht, e-õppematerjali koolitusjuht.

Koolitused toimuvad Tallinnas aadressil Pikk 68 ja Tartus aadressil Vallikraavi 9, Pärnus Ülejõe Lasteaia koolitusruumis, Väike-Posti 8a.

Koolitus kestab umbes 2 tundi, on tasuta ning osaleja saab tõendi. Osalejatel on võimalik koha peal osta raamatuid soodushinnaga.

Kui "Liisu lasteaias" paberväljaande I ja II osa tellitakse tervele rühmale, siis õpetaja saab oma eksemplari tasuta.

Kohtumiseni koolitustel!

Avita üldkontaktid

TALLINN

AS BIT aadress Tallinnas:
Pikk 68; 10133 Tallinn
üldtelefon: 6 275 401;
müük koolidele: 6 275 402; 6 275 405
e-post:
Õpetajatele on esindus avatud tööpäeviti 9.00 - 17.00.

TARTU

AS BIT aadress Tartus:
Vallikraavi 9; 51003 Tartu
telefon: 7 427 156
e-post:
Õpetajatele ja üliõpilastele on esindus avatud esmaspäeviti 14.00 - 17.00

JÕHVI

AS BIT aadress Jõhvis:
Rakvere 30; 41532 Jõhvi
telefon: 33 70 108
e-post:
Avita esindustes jaemüüki ei toimu.
Eraisikutel palume ostud teha Avita e-poes.
Liitu infolehega
AVITA INFOLEHE saamiseks kirjuta siia kasti oma e-posti aadress ja vajuta nuppu "Liitun".